Blue Dream – wszystko co powinniśmy wiedzieć o tej odmianie

Z jakich odmian powstała odmiana Blue Dream?

Każdy kolekcjoner nasion marihuany, dla którego jest to naprawdę ważne hobby pewnie zna odmianę o nazwie Blue Dream. Odmiana ta można powiedzieć jest już w pewnym sensie legendarna. Już odmiany, z których powstała mówią same za siebie. A więc powiedzmy sobie jakie to są odmiany?

  • Haze,
  • Blueberry.

Na pewno powstała odmiana, czyli Blue Dream jest odmianą, która znana jest ze swojego naprawdę przyjemnego smaku. Jest on ziemisty, cierpki, słodki oraz cytrynowy. Kolor także jest zaskakujący. Mowa tutaj akurat o kolorze niebieskim. Jeśli chodzi o działanie to jest ono długie oraz mieszana. Za taką ciekawą informację można uznać, że jest to jedna z dziesięciu najbardziej pożądanych odmian w całej Kalifornii. Świadczy to tylko i wyłącznie o jakości odmiany o nazwie Blue Dream.

Coś więcej o samej odmianie

O samej odmianie na pewno możemy powiedzieć, że rośliny są szybkie, duże jak i także naprawdę wydajne. Okazuje się, że odmiana ta jest świetna komercyjnie. Odmiany tej w żadnym wypadku nie możemy uprawiać. W zasadzie dotyczy to każdej z odmian. Dlaczego? Ponieważ w Polsce jest całkowity zakaz uprawy nasion marihuany. Ważną informacją jest fakt, że za to możemy sobie nasiona marihuany kolekcjonować. Możemy je także kupować. Ważnym szczegółem jest jednak to, że możemy je kupować tylko i wyłącznie w celach kolekcjonerskich. Wszystko inne jest zakazane. Pamiętajmy o tym, aby nie mieć później poważnych problemów.
Źródło: https://www.taniesianie.pl/