Zdrowy jak ryba

Zapewne wielokrotnie słyszeliśmy powiedzenie, że jesteś zdrowy, jak ryba. I okazuje się, że jest ono jak najbardziej trafne. Gdy będziemy pozwalali sobie na spożywanie ryby, to nasze zdrowie zaprezentuje się w jeszcze lepszym stopniu. Ale to nie jedyne rozwiązanie, na które możemy sobie pozwolić. Są inne, tańsze, które warto dokładnie przemyśleć.

Spożywamy olej ryby

Okazuje się, że apteki i jeszcze inni dostawcy starają się nam proponować tran. Pod wieloma względami okazuje się on zdrowy, więc już to powinno nas zachęcić do jego spożywania. Dostępny jest w kapsułkach, dzięki czemu każdego dnia możemy wydzielić sobie odpowiednią ilość. Nie chcemy jednak z nią przesadzać. Bezpiecznie będzie, gdy pozostaniemy przy 1-2 kapsułkach codziennie.

Wzmacnia odporność

W naszym organizmie występuje odpowiedni układ immunologiczny, który decyduje o naszej kondycji. Nam zależałoby nam na tym, aby zawsze prezentował się jak najlepiej. A jest to możliwe, jeśli podejmujemy odpowiednie działania w tym kierunku. Zdrowa ryba w postaci takiego tranu to coś wyjątkowego. I dobrze, aby na jego spożywanie decydowały się nie tylko osoby dorosłe, starsze. Ale również te w śre

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*