Kozetki rehabilitacyjne idealnie sprawdzają się również w gabinetach masażu jak i gabinetach lekarskich. Leżanka do rehabilitacji są zaplanowane w taki sposób, aby komfortowo pracowało się na nich rehabilitantom, ale także pacjent w okresie masażu czuł się dobrze.
Leżanki rehabilitacyjne możemy podzielić na dwie kategorie:

  • 1. kozetki rehabilitacyjne standardowe bez dodatkowego wyposażenia
  • 2. leżanki rehabilitacyjne elektryczne, które możemy spotkać zawsze w prywatnych gabinetach.

Jak każdy pewnie z nas wie leżanka do rehabilitacji https://med-store.pl/pokaz-produkt/stacjonarna-2-sekcyjna-kozetka-rehabilitacyjna-sumer-kr/2507 to meble, na których sprawdzamy pacjenta. Występują również na uczelniach lub w instytucjach medycznych. Podstawowe wyposażenie normalnej – leżanka do rehabilitacji to część do leżenia oraz stabilne nogi, które posiadają dodatkowe antypoślizgowe zabezpieczenie. Kozetki rehabilitacyjne możemy natrafić w bardziej rozbudowanej formie czyli elektryczne. Na pewno różnią się one wartość, gdyż ilość funkcji może być przez nas doprecyzowana. Leżanki rehabilitacyjne można przystosować do terapii czy potrzeb chorego, zarówno pod względem ustawienia sekcji zagłówka, wyliczyć też – leżanka do rehabilitacji 1 sekcyjna, 2 sekcyjna, 3 sekcyjna lub 4 sekcyjna. Każda z grup może się dodatkowo dzielić na kilkanaście części. Im stół ma więcej sekcji dodatkowo ma więcej części, tym jest niesłychanie mobilny oraz praktyczny. Regulowany zagłówek umożliwia badanie pacjenta i wykonywanie zabiegów również w pozycji półleżącej, jak i siedzącej. Kolory – leżanka do rehabilitacji są tutaj niezwykle oryginalne. Możemy dobrać ze podstawowych odcieni lub zakupić lepsze obicie. Kozetki rehabilitacyjne mają też możliwość lakierowania proszkowego nóg na dobrany przez nas kolor, który będzie nam odpowiadał do wnętrza. Jest to przecież dodatkowa opcja za jaką musimy zapłacić. Na rynku oczywiście możemy spotkać kozetki rehabilitacyjne używane. Jest to idealna alternatywa dla osób które otwierają gabinet i nie mają pieniędzy na zakup nowej. Ceny na 100% będą mniejsze, a większość gabinetów po prostu nie może pracować bez niej. Powinniśmy pamiętać, iż z rozwojem lat jak każda rzecz ulega uszkodzeniu i jeśli zdecydujemy się na zakup używanej leżanki musimy ją całkowicie obejrzeć, a najlepiej poprosić o Fv nabycia.

Leżanka do rehabilitacji zakup jej innowacyjnej to korzyści takie jak doskonała jej sprawność techniczna pod każdym względem, bez ryzyka niekontrolowanego rozluźnienia się części kozetki, co potrafiłoby wpływać uszkodzeniem ciała. Leżanki rehabilitacyjne możemy wybierać według naszych potrzeb. Powinny być one dopasowane do potrzeb szpitala, gabinetu, pracy rehabilitanta, lecz także potrzeb oraz pragnień pacjentów. Leżanka do rehabilitacji należy uprzedzić wyłonieniem kryteriów, którymi są duże obciążenie, regulacja wysokości, wielkość leża oraz zastosowanie. Te wszystkie czynności pozwolą nam komfortową pracę z pacjentem, natomiast samemu cierpiącemu na odczuwanie mniejszego dyskomfortu podczas terapii. Kozetki rehabilitacyjne jest ich faktycznie duży wybór na rynku i każdy znajdzie dla siebie odpowiednią. Ja proponuję zakup ich w supermarketach komputerowych, bowiem jest ich tam bardzo zarówno pod względem funkcjonalności jak również wyboru odcieni.

Tags: