Wałek dr lyapko jest to aplikator, który cieszy się coraz szerszą sławą. Jego nazwa wzięła się od uznanego Dr Nikolay Lyapko, który nie tylko jest wyjątkowym rehabilitantem, ale osobą niezwykle docenianą w świecie refleksologii. Wałek dr lyapko miał pomóc fizjoterpaię, poprawić nasze samopoczucie. Pierwszy aplikator został stworzony w 1988 roku. Wraz z postępem jego struktura także materiał dostosowywał, aż do tych jakie obecnie możemy nabyć w sklepach medycznych. Wałek dr lyapko możemy obecnie kupić w 5 generacji, nie ma zamienników. Jest to oryginalny projekt. Wałek dr lyapko jak wygląd.? Wałek dr lyapko, który wykonany jest z gumy, pokryty specjalnymi igłami. Igły są wyprodukowane z takich metali jak: miedź, żelazo, cynk, nikiel czy srebro. Wałek dr lyapko może posiadać różne kształty. Zwykle możemy poznać: Wałek dr lyapko do buzi 3,5 mm. Jest to urządzenie poręczne, z którym każdy bez kłopotu sobie poradzi. Ujędrnia, napina skóra, poprawia stymulacje kolagenu. Wałek dr lyapko uniwersalny 3,5 mm Wałek dr lyapko duży 5,0 mm ten wariant używamy na większe partie ciała jak uda. Umożliwia zachować młody wygląda skóry. Umożliwia w konfrontacji z cellulitem. Wałek dr lyapko zalety jego używania:

  • usuwa cellulitem
  • ulepsza przemianę materii
  • ujędrnia i napina skórę
  • polepsza trawienia – aplikatory poprawiają pracę jelit, wątroby albo też żołądka.
  • działa przeciwbólowo, szczególnie w przypadku rwy kulszowej
  • ulepsza ogólny stan zdrowia, ponieważ w długofalowej perspektywie możemy odejść od tabletek przeciwbólowych.
  • ułatwia nam się zrelaksować
  • zmniejsza napięcie mięśniowe
  • zmniejsza opuchlizny także stany zapalne,
  • poprawia wygląd cery oraz odmładza ją.

Wałek dr lyapko jak działa? Ważne miejsce ma tutaj wielkość wałka do zakresu używania również liczby igieł. Wałek dr lyapko wywołuje reakcję miejscowo-odcinkową oraz ogólną. W miejscu, w którym będziesz wykonywać masaż, prędko zauważysz doskonałe efekty. Jędrniejsza, lepsza i młodziej wyglądająca skóra bez rozstępów i skórki pomarańczowej.

Wałek dr lyapko winien być użytkowany dokładnie co najmniej 10 minut na każdej masowanej partii ciała. Określony czas jego stosowania jest związany od preferencji i doświadczenia bólowego osoby masowanej. Jeśli wałek dr lyapko ma być stosowany do pleców winno się poprosić druga osobą do wykonani masażu. Sami nie będziemy w stanie tegoż dokonać. Wałek dr lyapko bez kłopotu możemy korzystać sami w domu. Ale zanim to uczynimy powinniśmy zapoznać się z przeciwwskazaniami. W czasie pierwszego użycia ustalimy jak wałek dr lyapko https://med-store.pl/aplikatory-wieloiglowe-lyapko/30 działa na wybrane przez nas partię ciała. Na starcie masaż nie powinien trwać dłużej niż 5-8 minut, abyśmy się do niego nie zniechęcili. Musimy również zobaczyć, czy nie mamy po jego używaniu nie występuje się u nas reakcja alergiczna. Wałek dr lyapko to niezwykła i wyjątkowo prosta forma do poprawy elastyczności naszej cery. Użytkowanie go często rzeczywiście może przynieść niesamowite oraz szybkie rezultaty.

Tags: