Mata z kolcami do akupresury dla kogo się nadaje?
Czy mata z kolcami będzie pomyślna dla Ciebie? Mata z kolcami z poduszką jaki wybrać rozmiar? Jeśli dręczą cię te wszystkie pytania nakłaniamy do zapoznania się z poniższym blogiem, w jakim postaramy się odpowiedzieć na powyższe pytania. Coraz więcej kobiet posiada siedzący styl życia, przebywanie w tej samej pozycji często prowadzi do stałych bólów karku lub szyi. Mata z kolcami do akupresury stanowi doskonałe rozwiązanie i działa w zniwelowaniu dyskomfortu. Mata z kolcami do rehabilitacji do czego służy? Mata z kolcami na kręgosłup została ona wytworzona przez chińskich lekarzy, zajmujących się akupresurą. W zależności od wybranego zestawu możemy mieć – mata z kolcami z poduszką, https://med-store.pl/akupunktura-i-akupresura/maty-do-akupresury/12/4 która jest w różnych kształtach. Wszelkie elementy pokryte są kolcami, które pod wpływem ciężaru naciskają bolące miejsca. Nacisk działa na organizm w ten sam styl co zwykły masaż – redukuje napięcie mięśniowe, wzmacnia układ krwionośny. Działa zbawiennie na nasz układ. Wypustki są wyprodukowane z plastiku lub metalu te z niklu czy optymalne dla dziewczyn początkujących, gdyż mogą generować silny dyskomfort. Wypustki przymocowane są w kilkunasty rzędach do maty, dzięki czemu nacisk jest równomierny. Są one w odmiennej liczbie, są mata z kolcami z poduszka jakie mają nawet 17 tysięcy kolców. Nieznaczne zaczerwienienie skóry oraz drobne wgłębienia świadczą o leczniczym działaniu maty i odpowiedniejszym ukrwieniu określonego miejsca.
Przy jakich schorzeniach mata z kolcami będzie efektywna?odpowiednia?

  • bóle stawów
  • bóle kręgosłupa
  • skórka pomarańczowa
  • stress
  • łagodzenie bóli miesiączkowych

Mata z kolcami do rehabilitacji jak działka? Są niesłychanie łatwe w zastosowaniu. Wystarczy położyćsię na delikatnym podłożu i po zwyczajnie się na nich ułożyć. Efektywne jest to żeby miejsce kontaktu z kolcami, jakie nas boli było pozbawione ubrania. Jeśli na samym wstępie leżenie na macie z kolcami przynosi nam dyskomfort możemy ją przykryć cienkim kocem. Dużo kobiet, bardzo poleca sobie działanie maty, jednak pamiętajmy, żeby wykorzystywać ją stale. Jeśli chcemy zminimalizować nacisk na ciało musimy mate położyć na wygodnym podłożu, wtedy nacisk na nasze ciało będzie słabszy.

Mata z kolcami na kręgosłup – osoby niedoświadczone również niezwykle wrażliwe na dyskomfort mogą zaczynać przygodę z kolcami od 5 do 10 minut masażu dziennie i najlepiej jeśli będą to wypustki plastikowe. Gdy przyzwyczaisz się do ucisku, będziesz w stanie używać z maty coraz dłużej. Mata z kolcami na kręgosłup możesz nawet przebywać na niej 40 minut dziennie, oglądając tv lub grając przy komputerze. Mata z kolcami do akupresury to doskonały środek na konfrontację z bólem w domowy zaciszu. Lecz przed jej używaniem winniśmy się umówić ze fachowcem, który dokładnie zaleci nam robione ćwiczenia. Miejmy na uwadze, że mata z kolcami do akupresury nie zastąpi nam prawdziwej terapii, lecz na 100% nam pomoże jeżeli będziemy ją właściwie i regularnie używać. Dodatkowo, organizm po terapii leżenia na macie do akupresury jest odprężone, wypoczęte. Radzi się, aby ułożyć się na macie przed snem, co spowoduje szybsze zaśnięcie oraz głęboki sen.
Mata z kolcami z poduszką przeciwwskazania do stosowania

  • otwarte rany lub infekcja skóry
  • padaczka
  • choroby układu krążenia
  • ciąża
Tags: