Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo robi się coraz bardziej rozpowszechniona. Akupresura pochodzi z Chin i polega na ucisku określonych punktów na ciele. Mata do akupresury eco jest wyjątkowo bezpieczna w użytkowaniu, a wykorzystywana jest głównie do leczenia bóli przewlekłych np karku. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo jest od wielu lat używana do walki z bóle. Została wymyślona przed lekarzy. Pierwsze wieści o akupresurze możemy już spotkać 7 tys lat temu. Mata do akupresury eco opiera się zasadniczo z maty i również możemy do zestawu nabyć poduszkę, która dodatkowo pokryta jest wypustkami.
Czym kierować się przy wyborze maty? Są 3 podstawowe czynniki, które mogą mieć wpływ na nasz wybór. Pierwszy spośród nich to jaki rozstaw kolców posiada mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo, jej długość oraz materiał spośród którego została zrobiona. Mata do akupresury eco jak sama nazwa wskazuje została z produktów ekologicznych zasadniczo z lnu i włókna kokosowego. Kolce są pokryte antybakteryjnym materiał, dzięki czemu mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może być używana przez wiele osób. Jeżeli idzie o rozstaw kolców im jest ich więcej to mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie skuteczniejsza w działaniu. Standardowo posiadają one około 4 tys kolców ale są i takie, które posiadają ich aż 8 tys. Jednak przed jej kupnem winniśmy wsiąść po uwagę dyskomfort jaki często taka mata do akupresury eco możne u nas wywołać. Jeżeli nigdy nie mieliśmy do czynienia z matami to winni je najpierw przetestować i znaleźć taką jaka nam najlepiej pasuje.

Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może posiadać także różny wymiar. Jeżeli chcesz ją stosować w domu i ucisk ma być na wiele punktów akupunkturowych to zalecam dużą matę. Jeżeli mata do akupresury eco ma być przez ciebie brana do roboty lub na siłownię i chcesz nią niwelować dyskomfort w małej części to możesz swobodnie kupować mniejszą matę. Dodatkowe wyposażenie do maty to np poduszka lub torba, dzięki której chętnie spakujemy nasz sprzęt. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie funkcjonalna przy:

  • dyskomforcie kręgosłupa (np. rwa kulszowa),
  • zmianach zwyrodnieniach,
  • stanach zapalnych narządu ruchu,
  • bólach stawów,
  • bólach głowy, porannych sztywnościach karku,
  • dyskomforcie nóg,
  • stanach ogólnego osłabienia oraz osłabienia organizmu,
  • stanach depresyjnych i stresowych.

Jak każdy sprzęt posiada także przeciwwskazania które są kierowane do kobiet w ciąży, jak też osób, które posiadają otwarte rany. Mata do akupresury eco nie tylko ułatwi zmniejszyć ból oraz obniżyć napięcie mięśniowe, ale po takiej sesji twój organizm jest, odprężone i wypoczęte . Normalnie winniśmy jej używać około 20 minut dziennie. Miejmy na uwadze jednak, że mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo musi być stosowana regularnie. Osoby początkujące na samym wstępie mogą czuć ból, ale szybko do niego się przyzwyczajają, a po paru sesja będzie on już o wiele mniejszy.

Tags: