Elektrostymulator COMPEX to zabieg fizjoterapeutyczny, jaki polega na pobudzaniu określonych nerwów lub mięśni, które przez wygenerowany impuls elektryczny wywołuje skurcz. Elektrostymulatory COMPEX to zupełnie nowa i stabilna forma walki z bólem. Elektrostymulator mięśni COMPEX stosowana są w Polsce od niedawana, ale dzięki temu, że urządzenia są ogólnodostępne, każdy z nas może je kupić także stosować sam w domu. COMPEX może być wykorzystywany w mieszkaniu i jest w 100% bezpieczny.
Elektrostymulator COMPEX możemy podzielić je na 2 rodzaje:

 • TENS – stosowana do niwelowania dolegliwości bólowych. Idealnie sprawdza się przy bólach reumatycznych, a również przy urazach.
 • EMS – przekazuje impuls do nerwów motorycznych doskonale sprawdza się przy kontuzjach i do wzmocnienia mięśni u osób leżących. Hamuje także pojawienie się zakrzepicy po wszelkich zabiegach.

COMPEX https://med-store.pl/pokaz-produkt/elektrostymulator-compex-fit-10/2246 jest rewelacyjnym sposobem na zmienienie u siebie

 • przepływu krwi
 • działania mięśni po operacjach
 • łagodzenia ból
 • przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej
 • rozwijania masy mięśniowej

Stymulacja TENS jest zapisywana w przypadkach zmniejszenia czucia bólu:

 • pooperacyjnego
 • przy fizjoterapii
 • fantomowego
 • przy urazach

Celem terapii EMS jest: wsparcie i zwiększenie konkretnego mięśnia czy partii mięśni. Elektrostymulator mięśni COMPEX jak leczą? Elektrostymulator COMPEX głównie wykorzystuje się tutaj COMPEX TENS, który redukuje ból jednak miejmy na uwadze, że go nie likwiduje.

Elektrostymulator mięśni COMPEX powoduje skurcze mięśniowe wymuszane impulsami elektrycznymi. Skurcze mogą przyjmować rodzaj masażu rozluźniającego mięśnie i poprawiającego samopoczucie. COMPEX mini sprawdza się również doskonale przy spalaniu tkanki tłuszczowej. Impulsy jakie są wytwarzane przez COMPEX powodują skurcz odpowiednich mięśni. Aby wykonać skurcz nasz układ potrzebuje wziąć energie i dzięki temu spala on tkankę tłuszczową. Elektrostymulatory COMPEX przenigdy nie zastąpią nam ćwiczeń i potrafią wyrzeźbić tylko niewielką grupę mięśni. One samo jako narzędzia są po prostu dość niewielkie. Nowoczesne i łatwe w obsłudze stymulatory są znakomitym wyjściem dla szukających przyrządu do terapii elektrostymulacją EMS w mieszkaniu oraz w jednostkach medycznych. Rzeźbienie figury użycie – elektrostymulator mięśni compex staje się coraz bardziej powszechne, a dzięki nowoczesnej aparaturze też wyjątkowo skuteczne. Obszary najczęściej poddawane zabiegowi wśród dziewczyn to brzuch, uda i pośladki. Elektrostymulator COMPEX leczenie nietrzymanie moczu. Ten zabieg za usługą COMPEX stoi się szczególnie modny w rehabilitacji urologicznej. Leczenie ma za zadnie ćwiczenie trudno dostępnych mięśni Kegla u pań. Elektrostymulatory COMPEX stosowane są najczęściej u osób po ciężkich porodach lub operacjach. Naturalna stymulacja tej grupy mięśni niestety jest wyjątkowo kłopotliwa i tutaj z odsieczą przychodzą nam elektrostymulator mięśni COMPEX, które zachęcają je do pracy hamując nieprzyjemnym efektom ich osłabionej siły mięśniowej.

Tags: