Bańka silikonowa antycellulitowa są coraz bardziej znane. Co prawda były już użytkowane w naprawdę odległych czasach. Bańki chińskie antycellulitowe pochodzą z medycyny Chińskiej. Bańki chińskie do masażu potrafią być wykonane z rożnego materiału możemy dać:

  • bańka silikonowa antycellulitowa silikonowa
  • bańki chińskie antycellulitowe do masażu gumowe
  • bańki chińskie antycellulitowe szklane.

W zależności od ich rodzaju stosuje się je na rozmaite rodzaje:

  • Bańka silikonowa antycellulitowa akupunkturowa – wykorzystywane są głównie poprzez fizjoterapeutów i stosowane w odpowiednich punktach na skórze określonych właśnie poprzez systemy akupunkturowe,
  • bańki chińskie do masażu próżniowe – ich idea działania bazuje na wyssaniu powietrza i utworzenia podciśnienia. Są one stawiane na zimno,
  • bańki chińskie antycellulitowe ogniowe, które spalają powietrze dzięki podpaleniu brzegów naczynia,
  • bańka silikonowa antycellulitowa cięte tu poprzez nacięcia na skórze krew jest zasysana do środka.

Bańki chińskie do masażu możemy kupić właściwie w jakimkolwiek drogerii. Są one do kupienia w oryginalnych formatach i barwach. Niezwykle atrakcyjne są u nas bańki chińskie antycellulitowe gumowe. Są one głównie używane w klinikach w czasie zabiegów. Wiele z nas także korzysta z nich w mieszkaniu w momencie codziennej pielęgnacji. Bańka silikonowa antycellulitowa duże wykorzystywane są na części ciała takie jak plecy czy nogi. Bańki chińskie do masażu mniejsze używane są do masażu przedramienia a malutkie do masażu buzi. W zamierzchłych czasach zwykle stosowano bańki ogniowe i były one stosowane do leczenia przeziębienia lub zapalenia oskrzeli. Obecnie najczęściej stosuje się bańki chińskie antycellulitowe https://med-store.pl/banki-chinskie/banki-chinskie-silikonowe/9/7 jako masaż estetyczny do zwalczania pomarańczowej skórki czy spalania tłuszczu. Jak stawiać bańki chińskie do masażu w mieszkaniu. Skóra powinna być oczyszczana. Masaż bańkami polega na zassaniu powietrza do wnętrza bańki, ale żeby odpowiednio był przygotowywany nasza skóra potrzebujemy być dobrze nawilżona. Do tego zabiegu najbardziej polecane są olejki naturalne jak eukaliptusowy czy kokosowy. Jeśli bańki chińskie do masażu zostaną zassane za mocno może pojawić się siniak. Aby zapobiec takiej sytuacji zwykle możemy nieco odessać bańki chińskie antycellulitowe. Masaż nie powinien sprawiać nam bólu, więc dobrze jak na parę ważnych serii wybierzemy się do specjalisty, który nauczy nam jak masować nasze ciało. Musimy również zwrócić uwagę na to by masaż był wykonywany w stronę serca nigdy nie na odwrót co jest wyjątkowo ważne. Również ruchy winnym być okrężne i dokładne. Powinien on trwać od 20 do 30 minut i być realizowany systematycznie co 2-3 dni. Doskonale jest też po takim zabiegu użyć oliwki antycellulitowe rozgrzewające, które mają za zadnie spalić tkankę tłuszczowa.

Bańka silikonowa antycellulitowa nie mogą być stosowane przez osoby z problemami sercowymi, jak też poprzez osoby ze cerą naczyniową. Po takim zabiegu mogą pojawić się pęknięte naczynka, które będziemy musieli niwelować tylko laserem. Więc warto jest przed zabiegiem zasięgnąć oceny specjalisty. Jeżeli już zdecydujemy się na ich kupno, pamiętajmy żeby wybrać dogodne dla nas. Możemy też poczytać oceny i wyselekcjonować takie, które cieszą się najkorzystniejszymi. Bańki chińskie do masażu są naprawdę świetną możliwością na naprawę swojej figury, a masaż jeśli jest realizowany poprawnie należy do ciekawych.

Tags: