Czym są bańki chińskie gumowe? Są to okrągłe bezogniowe bańki. Zrobione są z gumy i dzięki swojej sylwetce potrafią one zasysać powietrze pod ciśnieniem. Bańki chińskie lecznicze można podzielić na szklane, sylikonowe czy gumowe. Zazwyczaj są oferowane w zestawach. Możemy wyróżnić bańki chińskie gumowe duże, które wykorzystywane są na duże części ciała, jak i średnie, które stosuje się do masażu twarzy. W zamierzchłych czasach bańki chińskie lecznicze były zwykle szklane, gdzie pomagały one w leczeniu rożnego rodzaju infekcji. Teraz także stosuje się szklane bańki chińskie lecznicze, jednak coraz rzadziej. Gumowe bańki chińskie są głównie do masażu i walki z cellulitem.
Bańki chińskie i lecznicze używa się głównie na takie schorzenia jak: przewlekły kaszel zapalenie stawów infekcje górnych drug oddechowych zapalenie oskrzeli Gumowe bańki chińskie jak je używać? Na zasadnie podciśnienia skóra jest zassana do wnętrza bańki. Powinno się uważać, aby gumowe bańki chińskie nie przynosiły nam dyskomfortu, gdyż zrobią się nam na ciele siniaki po zabiegu. Im większe wytworzone ciśnienie tym mocniejszy wynik, jednak nie możemy czuć dyskomfortu w trakcie zabiegu. Bańki chińskie gumowe prowadzimy po ciele, ale przed zabiegiem pamiętajmy żeby użyć dobrego kremu. Powierzchnia musi być świetnie nawilżona. Podciśnienie powoduje podrażnienie zakończenia nerwów, natomiast dzięki temu doskonalszy przepływ krwi w masowanych miejscach.

Przed masażem możemy zanurzyć gumowe bańki chińskie w ciepłej wodzie, dzięki czemu będą znacznie podatne. Pamiętajmy, by zachować szczególną ostrożność przy zabiegu wewnętrznych stron ud, gdyż są to miejsca szczególnie czułe i| potrafią pojawić się na nich niechciane wybroczyny. Czas zabiegu to około 20 minut, jednak na wstępie jeżeli jest to pierwszy raz, masaż możemy skrócić. Bańki chińskie lecznicze, aby zdjąć ze skóry, powinno się delikatnie podważyć palcem. Masaż powinniśmy wykonywać regularnie co około 2-3 dni, przez okres minimum miesiąca.
Bańki chińskie lecznicze są niezwykle banalne w użytkowaniu. Wystarczy dokładnie oczyścić skórą, nakremować i przystąpić do zabiegu. Potrafimy je wykorzystywać na dowolnej partii ciała. Pamiętajmy jednak, aby gumowe bańki chińskie dobrać odpowiedniej wielkości. Bańki chińskie gumowe https://med-store.pl/pokaz-produkt/banki-chinskie-gumowe-jian-shen-guan-niebieskie-4-szt/2230 zalety. Skutki zabiegu możemy stwierdzić już po kilku tygodniach. Bańki chińskie lecznicze pomogą nam w wymodelowaniu sylwetki, pozbyciu się skórki pomarańczowej czy poprawy krążenia krwi. Będą także świetnie sprawdzać się przy masażach kręgosłupa. Bańki chińskie gumowe powinniśmy używać w domu albo pójść na serię profesjonalnych masazy do kliniki. Wykwalifikowany rehabilitant na pewno wykona masaż wedle określonych procedur, a my w ciągu masażu odprężymy się i odpoczniemy. Osoby, które chorują na nadciśnienie lub są w starszym wieku winny unikać masaży. Gumowe bańki chińskie są coraz bardziej rozpowszechnione, a rezultaty są naprawdę świetne.

Tags: