Coraz więcej dziewczyn nawet tych szczupłych boryka się z problemem skórki pomarańczowej. Jego zlikwidowanie nie jest łatwe. Na szczęście wiele gabinetów kosmetycznych oferuje zabiegi, które w przystępny sposób ułatwią Ci go zredukować. COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 elektrostymulatory doskonale nadają się do tego ćwiczenia. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zlikwiduje skórkę pomarańczową, jednak także zniweluje ból w okolicach barków czy łopatek. COMPEX elektrostymulatory co to dokładnie jest? Jest to jeden z najsłynniejszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje pozytywny efekt organizmu przez wydzielany prąd o małym napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie i relaksuje. Kiedyś taki zabieg można było wykonać wyłącznie w profesjonalnym gabinecie. Teraz COMPEX możemy nabyć i zrobić zabieg samemu w domu. COMPEX jak działa? Jest to wyjątkowo proste narzędzie, które wysyła prąd poprzez elektrody naklejone na partie ciała. Możemy wymienić dwa zasadnicze rodzaje elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego typu urządzenia posiadają dwa style pracy, Więc aby wykonywać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch odrębnych urządzeń. COMPEX są to niesłychanie zaawansowane urządzenia na rynku. Korzystają z nich głównie sportowcy, jednak także świetnie sprawdzają się w terapii jak również przy łagodzeniu bólu. COMPEX możemy zakupić w sklepach medycznych. Ważne jest byśmy dobrali właściwe narzędzie do naszych wymagań. Nie zawsze najkosztowniejsze oznacza najwspanialsze. Warto tutaj zapoznać się ze specyfikację przed dokonaniem zakupu. COMPEX możemy je nabyć w dwóch odmianach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wyselekcjonowanego modelu, do dyspozycji będziesz miał różnorodne właściwości MI. Jest to innowacyjna technika, która sama dostosowuje narzędzie do poziomu mięśni. W modelach bezprzewodowych technologia MI może być tylko używana za pomocą dodatkowego sensora, jaki znajduje się na drugim przewodzie.

Pomiar mięśnia jest dokonywany w konkretnym punkcie. W przypadku COMPEX przewodowego moduł dokonuje pomiaru na bieżąco w każdej elektrodzie oddzielnie. COMPEX po jakim czasiesą widoczne rezultaty? W czasie wykorzystywania urządzenia potrafisz już zauważyć np zniwelowanie bólu. Ale jest to efekt tylko chwilowy. Na 100% przyniesie ulgę. Ale żeby był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX używać regularnie. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni i nerwów. COMPEX w domu na co jest potrzebny:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej dolegliwości
  • osłabienie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • ból szyi ból pleców
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle menstruacyjne.

COMPEX czy warto? Jeśli masz jeden z nazwanych problemów, warto na 100% nabyć sprzęt i regularnie użytkować go w domu. Skutki są niewątpliwie szybkie. Ale jeśli cierpisz na nowotwór, masz rozrusznik serca czy epilepsję przed jego użyciem powinieneś skonsultować się z specjalistą. Te przypadłości niewątpliwie dyskwalifikują cię do używania COMPEX.

Tags: