Roller z igłami do twarzy to urządzenie, które cieszy się coraz większą marką. Mikro- nakłuwanie to jeden spośród tych zabiegów pielęgnacyjnych na który decyduje się niezwykle wielka liczba kobiet. Jednak jak wyselekcjonować roller z igłami do twarzy, by realizował nasze pragnień oraz nam nie zaszkodził. Na rynku pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Ale który dobrać dla nas. Nie jest to zwykłe zadanie|, ale miejmy na uwadze iż roller z igłami do twarzy ma głównie za zadanie masaż oraz doskonale nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy jednak część spośród nich prezentuje się podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te szczegóły mają wpływ na efekty naszych zabiegów. Powstanie mikro nakłuć zapalnych, to fundamentalne założenie rollerów. Pobudzaj one syntezę kolagenu, dzięki czemu nasza cera staje się elastyczna i niezwykle napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 z zastosowaniem odpowiednich serum, powoduje, ze kremy lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak wykonać zabieg? Oczywiście dużo salonów kosmetycznych oferuje zabieg mezoterapii, natomiast jeżeli planujemy i wiemy dokładnie jak możemy go wykonać sami w domu. Roller z igłami do twarzy powinien mięć odpowiednią długość wypustek. Jeżeli zależy nam na okolicach oczu igły nie powinny być większe 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Powinniśmy zmyć makijaż, za pomocą odżywczego mleczka, a następnie użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia idealnego cery
  • Dezynfekujemy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeżeli nie jesteśmy wytrzymali na ból możemy znieczulić miejsca np Lidoxinem, który działa już po kilku chwilach.
  • Później podajemy ampułkę przygotowaną specjalnie dla nas na buzię. Roller z igłami do twarzy powinien być także rolkowany pod odpowiednim kątem, aby jak najkorzystniej serum mogło wejść w głąb skóry. Podczas zabiegu warto jest lekko naciągnąć skórę.
  • Po zakończonym zabiegu powinno się zdezynfekować buzię oraz roller z igłami do twarzy i umieścić go w oryginalnym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na buzię powinno się położy krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować duże wybroczyny, które przecież po kilku dniach same się wchłoną. Powinno się też stosować kremy mocno nawilżające. Rezultat syntezy kolagenu jest stopniowy i mniej więcej wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy długość igły, a częstość zabiegów.:

  • długość igły 0,2 – 0,25- zabieg możemy wykonywać co 2 dni
  • długość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg możemy wykonywać nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm sposób możemy wykonywać nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg przeprowadzamy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy zapewnia doskonałe wyniki. Cera staje się jędrniejsza, a zmarszczki po określonym czasie stają się mało widoczne. Zabieg jest mocno ciekawy i uzyskałem grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy nabyć w markowych sklepach medycznych.

Tags: