Stół rehabilitacyjny sumer to istotne wyposażenie każdego gabinetu do fizjoterapii. Nie zawsze każdy stół sumer będzie właściwy dla każdego profesjonalisty. Jak dobrać takie stoły rehabilitacyjne sumer, żeby były dla nas najbardziej funkcjonalne podczas pracy. Stoły sumer są produkowane przez polskiego producenta i idealnie nadają się do prowadzenia na nich masażów manualnych . Powinniśmy wyróżnić ich kilkanaście rodzajów.

Stoły stacjonarne sumer pionizacyjne. Ich główna cechą jest szersza regulacji kąta pionizacji w zakresie 0-87 stopni. Ta funkcja jest konieczna przy pewnych ćwiczeniach, a sterowanie nią za pomocą pilota polepsza masaż fizjoterapeuty. Stół stacjonarny sumer może występować w kilku odcieniach. Mamy ogromny wybór barw, dzięki czemu zawsze znajdziemy odpowiedni odcień, który idealnie wpasuje się do naszego pokoju. Wiemy jak jest to istotne dlatego stoły sumer posiadają naprawdę sporą liczbę odcieni tapicerki – nie tylko odcieni, lecz również obić od tradycyjnych do dodatkowo płatnych czyli VIP, które wyróżniają się powłoką antybakteryjną, lecz również są odporne na zabrudzenia.

Stół do rehabilitacji sumer krzyżakowy. Jego podstawowa cechę jest elektryczna regulacja ustawienia leżanki. Jest on jednym z bardziej innowacyjnych stołów. Stosowany jest zasadniczo w prywatnych klinikach do fizjoterapii, lecz też do kinezyterapii indywidualnej. Stoły elektryczne sumer posiadają regulację sprężynową zagłówka. Potrafimy nim sterować od -60 do 60 stopni. Zagłówek ma niezwykle trwałą budowę i jest odporny na obciążenie. Jak każdy stół stacjonarny sumer ma antypoślizgowe koła, które umożliwiają duży komfort pracy przy rehabilitacji. Konstrukcja stołu jest stabilna nie ślizga się, co jest niewyobrażalnie istotne przy pracy masażysty. Stoły sumer posiadają solidną ramę barwioną proszkowo, tu także możemy skorzystać z doboru kolorów, aby cała konstrukcja pasowała do naszego gabinetu. Sumer stoły rehabilitacyjne mogą mieć różne doposażenie za opłatą:

  • Stół sumer ma zagłówki 3 częściowe.
  • Stół do rehabilitacji sumer – ma zagłówek z podłokietnikiem, który znajdzie szczególnie wykorzystanie w przypadku poprawienia komfortu chorego spoczywającego na brzuchu. Pozwala on takie położenie chorego aby masaż górnej części pleców był jak najlepiej wydajny i sprawiał pacjentowi zadowolenie.
  • Stół rehabilitacyjny sumer ze specjalnym siłownikiem o dużej mocy, zwiększający udźwig stołu .
  • Stół stacjonarny sumer ze zwiększoną powierzchnią leżanki.

Sumer stoły rehabilitacyjne ile kosztują? Aby wyselekcjonować dobry stół rehabilitacyjny sumer powinniśmy zachować zdrowy rozsądek i nabyć, taki jaki będzie nam pod względem funkcjonalności najkorzystniej pasował. Stół sumer możemy zakupić już od kilkunastu tysięcy, jednak z dodatkowym wyposażeniem kwota może być znacznie większa. Nie zawsze opłaca się mieć wszelkie dostępne ekstra wyposażenia, gdyż może się okazać, że z dużej liczby z nich nie będziemy używać. Stoły elektryczne sumer są to natomiast jedne z najlepszych stołów na rynku i cieszą się dużą sławą wśród fizjoterapeutów. Niektórzy postanowią zakupić stół elektryczny sumer, gdyż jest on dla nich najlepszy. Zakres funkcji jest większy, co umożliwia pracę. Innym masażystanatomiast wystarczy stół stacjonarny sumer z regulowaną wysokością, gdyż inne ekstra urządzenie jest dla nich niepotrzebne po prostu za kosztowne. Powinniśmy jako rehabilitanci wybrać mądrze aby stoły sumer, zadowoliły nasze oczekiwania w 100%.

Tags: