Cellulit jest problemem wielu kobiet. U kobiet ukazuje się właśnie najszybciej, ponieważ za jego pojawienie się odpowiadają żeńskie hormony płciowe estrogeny. W bitwie z nim znakomicie sprawdzają się bańki chińskie do masażu na cellulit. Bańki chińskie na cellulit są propozycją mało agresywną, jednakże powinno się wiedzieć jakie dopasować i jak je stosować. Na cellulit najlepiej sprawdzają się bańki gumowe, bezogniowe. Ich historia sięga blisko 3000 tysięcy lat i wywodzą się one z Chin. Bańki chińskie antycellulitowe występują w różnych rozmiarach. Najmniejsze mają wielkości około 2 cm największe dochodzą do 10 cm. Masaż nimi polega na wytworzonym podciśnieniu. Bańka chińska antycellulitowe zasysają skórę, powodując szybki masaż tkanki oraz intensywniejsze krążenie. Efektem tego jest szybsza przemiana materii i zwalczanie tkanki tłuszczowej. Warto również zauważyć, że masaż przywraca skórze wygładzenie oraz elastyczność.

Bańki chińskie do masażu na cellulit skutkuje, że przemiana materii robi się szybka. Substancje toksyczne i zbędnych produktów przemiany materii zostają wydalone z organizmu co hamuje w sposób istotny powstawanie cellulitu. Bańki chińskie do masażu na cellulit również zmniejszają tkankę tłuszczową, modelują sylwetkę, a co najważniejsze regulują gospodarkę wodną ciała.
Bańki chińskie antycellulitowe kiedy rozpocząć masaż?
Na samym wstępie skóra winna być dokładnie oczyszczana i osuszona. Aby bańki chińskie do masażu na cellulit zdały egzamin skóra potrzebuje być również dobrze nawilżona za pomocą kremu. Doskonale sprawdzą się tutaj naturalne środki ja olejek makadamia. Później przykładamy bańkę dobrych rozmiarów do wybranej partii ciała oraz przystępujemy do zabiegu. Powietrze powinno się zassać tak aby w bańce wytworzyła się próżnia. Istotne jest, by bańkę przesuwać, a nie przyciągać do góry. powinno się także myśleć o możliwości wymiany ciśnienia zasysania mniej lub bardziej naciskając bańkę. Taki masaż powinien trwać około 30 minut. Wcale nie wykonywać zabiegu bańką chińską na stojąco – wtedy siła grawitacji ciągnie limfę i krew w dół, więc masaż nie przynosi korzystnych efektów.
Bańki chińskie do masażu na cellulit jakie dają rezultaty?
Bańki chińskie cellulit dają bardzo efektywne rezultaty, jeżeli masaż robiony jest codziennie. Już po kilku tygodniach charakterystyczne jest zmniejszenie się cellulitu, oraz po jakiś 6 miesiącach zupełny jego zanik. Bańki chińskie antycellulitowe na pewno pomogą nam zmniejszyć cellulit, ale miejmy na uwadze, że zdrowa dieta, również przyczyni się do jego zaniku. Dlatego, że podczas trzymania diety usuwana jest tkanka tłuszczowa, jaka jest początkiem cellulitu. Poza tym właściwa dieta, wartościowa w należyte wartości odżywcze, działa na poziom i kondycję skóry. Używanie bańki chińskie do masażu na cellulit na pewno pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie, zawsze miejmy na uwadze, że ruch fizyczny jest wyjątkowo potrzebny, aby tkanka tłuszczowa wolno zanikała.

Tags: