Wałek igłowy uniwersalny toż idealne urządzenie o dużym spektrum zastosowania. Został zauważony i jest rekomendowany przez rehabilitantów czy doktorów. Wałek wieloigłowy lyapko przez mnóstwo kobiet jest niedoceniony, bowiem jego igły nakłuwają skórę. Większość z nas po prostu się go boi. Wałek lyapko średni to aplikator wieloigłowy, jaki ma na swojej powierzchni długie igły. Kolce mogą być zbudowane z srebra lub sztucznego tworzywa. Wałek lyapko3,5mm ma też intuicyjną rączkę, która pozwala prowadzenie rolki z kolcami po naszym ciele. Wałek igłowy uniwersalny może mieć różnie umiejscowione kolce, jakie tylko prezentują się groźnie, nie są one w stanie skaleczyć naszej skóry. Dlatego jest on chwalony dla pań ze skórą delikatna. Kolce i wypustki sprawiają, że zwiększa się przepływ krwi oraz limfy oraz pomaga dopływ tlenu do mięśni, co zwiększa regenerację i odbudowę tkanek. Wałek wieloigłowy lyapko jest rekomendowany do penetracji większych mięśni, aby korzystniej pobudzić tkanki i wymasować mięśnie głębiej, niż jest to w stanie osiągnąć gładki roler. Wałek lyapko średni https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-do-twarzy-35-mm/2227 ma za zadnie naciskać na punkty akupunkturowe na naszym ciele. Kolce na wałeczku są dokładnie wyprofilowane, dzięki czemu nie trzeba martwić się o trafianie w ważne punkty. Do przeciążeń dochodzi głównie podczas ćwiczeń oraz przeprowadzanych treningów nieregularnie. Dlatego w tym wypadku idealnie sprawdzi się wałek wieloigłowy lyapko, jaki nie tylko rozluźni nasze mięśnie, ale również przez nakłuwanie naszej skóry zwiększy ukrwienie wybranych części ciała.

Wałek igłowy uniwersalny przykładamy do bolącego mięśnia i rozpoczynamy masaż od góry do dołu. Masujemy tak długo, aż przestaniemy czuć ból. Tego rodzaju masaże nie należy często do łatwych, a czuty ból może sprawiać nam stosunkowo istotny dyskomfort. Wałek wieloigłowy lyapko to wiele zalet z jego korzystania

  • redukuje cellulit
  • łagodzi napięcie mięśniowe
  • zmniejsza stres
  • polepsza przepływ krwi
  • niweluje pojawienie się urazów.
  • automasaż robiony za pomocą rollera pomaga w rozbiciu zgrubień powstałych na tkance łącznej oraz wzmaga produkcję kolagenu.

Wbrew pozorom taki wałek lyapko3,5mm używa się bardzo spontanicznie i każdy spośród nas może go nabyć w profesjonalnym sklepie. Cena jego nie jest ogromna, a efekty zabiegu odczujemy już po 10 minutach stosowania. Wykorzystywanie takich wałków wymaga pewnej wprawy i opanowania reakcji własnego ciała. Możemy dobrać wałek lyapko średni z mniejszą liczbą igieł, dla pań, które nie używały go jeszcze, ale bardzo by chciały spróbować. Ilość oraz ustawienie igieł jest tutaj szczególnie znaczące i każdy powinien dopasować idealne dla siebie rozwiązanie. Głębokość penetracji o winna być dopasowana do naszych możliwości. Wałek wieloigłowy lyapko jest użytkowany przez sportowców, jednak też poprzez ludzi historię ze sportem.

Tags: