Bańki chińskie do twarzy są coraz szczególnie znane. Coraz więcej kobiet decyduje się na serię masaży. Bańki chińskie na twarz są metodą która pochodzi z Azji i była używana już kilkaset lat temu. Bańki chińskie do masażu twarzy to zazwyczaj małych rozmiarów bański silikonowe, jakie potrafimy nabyć w każde drogerii czy sklepie kosmetycznym. Masaż pomaga uelastycznić i odmłodzić cerę, dobrze oddziałuje na poprawę przepływu limfy. Skutki potrafią być widoczne już po pierwszym zastosowaniu, jednak by uzyskać zamierzony cel, masaż powinno się robić systematycznie. Dodatkowo rozluźnia napiętą skórę i zwiększa przepływ jej ukrwienie. Bańki chińskie do masażu twarzy działają też znacznie korzystnie u kobiet borykających się z migrenami głowy. Bańki chińskie do twarzy nie powinny być używane u kobiet, które posiadają cerę naczyniową, gorączkę, nadciśnienie i otwarte skaleczenia czy rany. Bańki chińskie na twarz winnym być stosowane kilka razy w tygodniu. Jeżeli tylko zauważymy oznaki starzenia naszej skóry jak delikatne zmarszczki itp. Bańki chińskie do masażu twarzy nie tylko ją ujędrnią, ale możemy spodziewać się poprawy odcieniu skóry i przyspieszenia procesu detoksykacji.
Bańki chińskie do twarzy jak wygląda masaż?
Rzeczywiście potrafimy sami zrealizować go w mieszkaniu, jednak warto jest pójść również do specjalistycznego gabinetu. Bańki chińskie do masażu twarzy winnym być stosowane na czysta skórę. Więc podstawowym etapem przed rozpoczęciem masażu powinno być głębokie oczyszczenie mleczkiem całej twarzy. Na wstępiebańki chińskie na twarz wykorzystywane są do pobudzenia pracy naczyń limfatycznych. Przytwierdzenie baniek czyli zassanie skóry przez bańki chińskie do twarzy powinno być miłe, jeśli jednak czujemy ból świadczy to, że bańska zassała skórę zbytnio mocno. Bańki chińskie do masażu twarzy winnym być używane od środka na zewnątrz. W ten sposób prowadzimy limfę do jej odpływów. Szyja jednak jest masowana ruchami podłużnymi, a płat czołowy okrężnymi. Bańki chińskie na twarz ich zastosowanie nie powinno być dłużej niż 15-20 minut w czasie jednej sesji. Jeżeli zauważysz siniaki bądź inne przebarwienia, masaż nie winien być wykonywany aż do zejścia niedoskonałości.

Trzecim etapem masażu, jest masaż relaksacyjny, który odpręży cie i zrelaksuje. Końcowym etapem jest nakremowanie twarzy kremem i głębokie go wklepanie.
Bańki chińskie do twarzy jakie najlepiej jest kupić?
Szczególnie znane bańki chińskie do masażu twarzy to bańki silikonowe, jakie są proste w użyciu. Na rynku także powszechne są bańki gumowo-szklane typu gruszki, jakie mają fajny system zasysania umożliwiający przyjemny i wygodny masaż. W wielu sklepach komputerowych lub stacjonarnych perfumeriach odkryjesz bańki chińskie na twarz, jakie na pewno spełniają twoje oczekiwania. Ważną zaletą ich jest to, że są dość tanie. Zestaw dobrych baniek to koszt około 30 zł w zależności od sklepu. Bańki chińskie do masażu twarzy powinny być używane systematycznie i to jest najważniejsza, by uzyskać planowany efekt.

Tags: