Mata do akupresury na ból głowy to produkt, który przynosi nam ulgę w wypadku wielu chorób. Najczęściej możemy wymienić:

  • mata do akupresury na brzuch
  • mata do akupresury na cellulit
  • mata do akupresury na ból głowy
  • mata do akupresury na kręgosłup
  • mata do akupresury na migreny

Tego modelu mata do akupresury na kręgosłup może być używana przez nas w zaciszu domowym. Jednak reklamowane jest udanie się do specjalisty, zdiagnozowanie bólu, a następnie poznanie prawidłowych metod stosowania maty. Mata do akupresury na migreny jej głównym przeznaczeniem jest rzeczywiście zniwelować bólu czy to głowy, kręgosłupa. Jednak mata do akupresury na cellulit pomoże nam również w wojnie z pomarańczową skórką oraz uelastyczni nasz brzuch. się bowiem, iż taka mata do akupresury na kręgosłup umożliwi nam złagodzić tez rwę kulszową oraz nieco obniżyć ciśnienie. W efekcie powoduje to ograniczyć napięcie mięśniowe oraz ból w uciskanym miejscu. Warto pamiętać o częstotliwości. Regularne używana mata do akupresury na migreny umożliwi uregulować pracę systemu nerwowego, sercowo-naczyniowego, odpornościowego oraz oddechowego. Każda mata do akupresury na brzuch posiada specjalnie wyprofilowane igły lub kolce. Mogą być one wykonane z materiału ABS lub metali takich jak nikiel, srebro, żelazo, cynk oraz miedź. Metalowe kolce na macie są dedykowane dla dziewczyn zaawansowanych, które wcześniej ćwiczyły na pozostałych rodzajach mat również nie spawają one im dyskomfortu.

Mata do akupresury na cellulit wykonana z ciała ABS dedykowana jest dla dziewczyn początkujących, które rozpoczynają swoją przygodne z matą. Dla dziewczyn szczupłych oraz z ogromną wrażliwością na bodźce polecamy maty o niższej ostrości igieł. Mata do akupresury na kręgosłup – jaką nabyć? Wbrew pozorom nie jest to zagadnienie proste. W magazynach możemy napotkać wiele gatunków mat i zwykle nie wiemy, jaka będzie dla nas najlepsza. Jeżeli mata do akupresury na kręgosłup jest potrzebna ci w pracy – jesteś lekarzem i wiele kobiet korzysta z niej regularnie powinieneś wyselekcjonować taką, którą można łatwo zdezynfekować. Jeżeli wolimy ją kupić dla siebie to wybór jest właściwie duży. Mata do akupresury na brzuch a jej powierzchnia? Jeśli odczuwasz ucisk czy ból w jakimś miejscu możesz kupić mate niewielkich wymiarów. Natomiast jeśli przeszkadza Ci ból pleców powinieneś zakupić taką aby zwyczajnie się na niej położyć. Mata do akupresury na cellulit z ogromną ilością igieł będą znakomitszym wyborem, bowiem dzięki nim zabieg na 100% będzie trwał krócej.
Ile leżeć na macie?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania konkretnej osoby. Mata do akupresury na migreny powinno używać się blisko 30 do 50 minut. Jednak na samym wstępie będziemy odczuwać ból, więc czas używania maty będzie krótszy. Mata do akupresury na cellulit można używać tak właściwie codziennie, chyba że zarejestrujemy na naszym ciele zmiany w formie np. siniaków. Wtedy najkorzystniej zrobić kilka dni przerwy, aż zasinienia wchłoną się. Najistotniejsza jest to aby mata do akupresury na brzuch była użytkowana regularne, dzięki czemu szybciej zauważymy zlikwidowanie doskwierającego nam dyskomfortu.

Tags: